قیمت روز پودر جوانه گندم چقدر است؟

قیمت روز پودر جوانه گندم چقدر است؟ خریداران عمده پودر جوانه گندم و مراکز پخش پودر جوانه گندم بسته بندی از جمله افرادی هستند که قیمت روز این محصول، در افزایش سودآوری آنها موثر خواهد بود. جهت اطلاع از قیمت روز جوانه گندم پودری با ما همراه باشید.
در این مقاله با قیمت هر بسته پودر جوانه گندم 200 گرمی، قیمت یک کیلو پودر جوانه گندم فله، قیمت پودر جوانه گندم در عطاری ها و قیمت پودر جوانه گندم در داروخانه ها آشنا می شوید.

قیمت روز پودر جوانه گندم

قیمت هر بسته پودر جوانه گندم 200 گرمی

رنج قیمت هر بسته پودر جوانه گندم 200 گرمی در بازار جوانه های پودری از 5000 تومان تا 10000 تومان، متغییر می باشد. نوع بسته بندی، داشتن مجوز سازمان غذا  دارو و همچنین مواد اولیه مصرفی، همه از موارد تاثیر گذار بر قیمت روز محصول می باشند.

قیمت روز پودر جوانه گندم

بسته بندی پودر جوانه گندم 200 گرمی

 • جعبه ای
 • جعبه مقوایی
 • پاکتی
 • کیسه های کرافت قهوه ای طبیعی (کاغذی)

قیمت یک کیلو پودر جوانه گندم فله

نرخ قیمت یک کیلو پودر جوانه گندم اصل و فله در بازار بین 6500 تومان تا 12500 تومان و گاها بیشتر می باشد. تولیدکنندگان پودر جوانه گندم با نرخ های متفاوتی محصول خود را وارد بازار نموده و هر کدام برای چگونگی تعیین نرخ خود در بازار دلایل متفاوتی دارند. یکی از عوامل موثر بر قیمت پودر جوانه گندم داشتن مجوز سازمان غذا و دارو یا همان سیب سلامت می باشد.

قیمت روز پودر جوانه گندم

 

قیمت پودر جوانه گندم در عطاری ها

پودر جوانه گندم در عطاری ها به صورت بسته بندی و در وزن های 100 و 200 گرمی می باشد. قیمت پودر جوانه گندم در عطاری ها همان قیمت درج شده بر روی محصول می باشد. قیمت مصرف کننده پودر جوانه گندم در برندهای مختلف تولید پودر، متفاوت می باشد.

در صورتی که خریدار عمده پودر جوانه گندم به صورت بسته بندی می باشید می توانید این محصول را به صورت عمده و با توجه به حجم خرید و سفارش خود با قیمت مناسب تهیه فرمایید.

قیمت پودر جوانه گندم در داروخانه ها

یکی از مراکز فروش پودر جوانه گندم داروخانه ها هستند. قیمت پودر جوانه گندم در داروخانه ها همانند عطاری ها همان قیمت درج شده بر روی محصول می باشد. قیمت پودر جوانه گندم برای مصرف کننده از 5000 تومان شروع شده و بسته به برند تا قیمت 10000 تومان ادامه دارد و متغییر است.

قیمت پودر جوانه گندم بسته بندی در داروخانه ها و عطاری ها، همان قیمت مصرف کننده درج شده بر روی محصول می باشد.

قیمت روز پودر جوانه گندم

موارد مصرف پودر جوانه گندم

 1. چاقی
 2. لاغری
 3. چاقی صورت
 4. کودکان
 5. سالمندان
 6. مکمل گیاهی
 7. پوست و مو
 8. ماسک صورت
 9. بدنسازی
 10. عضله سازی

منبع: jawaneha.ir

تماس با ما