قیمت جوانه گندم خشک شده با کیفیت در بازار

قیمت جوانه گندم خشک شده با کیفیت در بازار آزاد ایران با قیمت یک کیلو پودر جوانه ی گندم خشک درجه یک برابر است و در آبان 97 به مبلغ 6500 تومان به فروش می رسد. در این مقاله از قیمت جوانه گندم خشک آسیاب شده و آسیاب نشده در بازار جوانه گندم مطلع خواهیم شد.
جوانه گندم خشک، از خشک شدن جوانه گندم تازه به وسیله خشک کن صنعتی تهیه می گردد. جوانه گندم خشک شده با کیفیت مرغوب به صورت فله و عمده در اوزان سفارشی و دلخواه مشتری بسته بندی و ارسال می گردد.

قیمت جوانه گندم خشک

انواع جوانه گندم خشک

  1. جوانه گندم خشک آسیاب شده
  2. جوانه گندم خشک آسیاب نشده

قیمت جوانه گندم خشک آسیاب شده

قیمت جوانه گندم خشک آسیاب شده در بازار متفاوت می باشد. تولیدکنندگان جوانه گندم خشک قیمت های متفاوتی از محصول خود ارائه می دهند. برخی قیمت جوانه گندم خشک را با قیمت پودر جوانه گندم یکسان اعلام می کنند. جوانه گندم خشک آسیاب شده و جوانه گندم خشک آسیاب نشده با قیمتی یکسان توسط این سایت ارائه می گردند.

جوانه گندم خشک بنا به درخواست مشتری و بر حسب مورد استفاده، به صورت نرم و زبر آسیاب می شود. طول جوانه گندم خشک بسته به نوع مصرف خریدار متفاوت می باشد و ارتباطی با کیفیت محصول ندارد.

قیمت جوانه گندم خشک آسیاب نشده

قیمت جوانه گندم خشک آسیاب نشده در بازار برای هر کیلو مبلغ 6500 تومان می باشد. شما می توانید جوانه گندم خشک آسیاب نشده را که از خشک کردن جوانه گندم تازه توسط خشک کن های صنعتی تهیه می گردد را با قیمت مناسب برای مصارف صنعتی خود تهیه فرمایید.

قیمت جوانه گندم خشک

شرکت های بسته بندی مواد غذایی، تولیدکنندگان سمنو و سوهان و شرکت های پخش خریداران عمده این محصول هستند.

انواع جوانه گندم خشک آسیاب نشده

  1. جوانه گندم خشک خوراکی
  2. جوانه گندم خشک سمنو

جوانه گندم خشک بر حسب اینکه برای مصرف خوراکی است و یا اینکه در تهیه سمنو بخواد به کار گرفته شود، آسیاب شده و مورد استفاده قرار می گیرد و طول جوانه متفاوتی دارد.

تفاوت جوانه گندم خشک خوراکی و سمنو را در عکس زیر می توانید مشاهده بفرمایید.

جوانه گندم خشک سمنو جوانه گندم خشک خوراکی

جوانه گندم خشک شده با کیفیت از کجا بخرم

جوانه گندم خشک شده فله با کیفیت، مرغوب و درجه یک در بازار ایران می بایست دارای مشخصات بهداشتی و مجوز سیب سلامت از سازمان غذا و دارو باشد. جوانه گندم خشک شده با کیفیت در بازار آزاد ایران می توانید از طریق همین سایت و ارتباط با کارشناسان فروش ما، با قیمت مناسب و ارزان خرید و تهیه نمایید.

منبع: jawaneha.ir

تماس با ما