خرید پودر جوانه جو با قیمت مناسب

خرید پودر جوانه جو با بهترین برندهای تولید کننده پودر جوانه جو ایرانی، را می توانید با قیمت مناسب و خرید مستقیم و آنلاین به انجام رسانید. پودر جوانه جو را به صورت عمده و فله و همچنین به صورت بسته بندی های 200 گرمی خرید و فروش می گردد.
خرید پودر جوانه جو عمده و فله با قیمت مناسب و خرید از ارزانترین فروشنده از طریق این سایت امکان پذیر می باشد. کاربرد پودر جوانه جو در صنایع مختلف اعم از صنایع غذایی و صنایع دارویی موجب فروش این محصول شده است. در ادامه برندهای عرضه کننده پودر جوانه جو در ایران معرفی می گردند.

خرید پودر جوانه جو

برندهای عرضه کننده پودر جوانه جو در ایران

 • پودر جوانه جو دارچینک
 • پودر جوانه جو آفتاب
 • پودر جوانه جو مهر آتا
 • پودر جوانه جو تژین
 • پودر جوانه جو جوانه ساز
 • پودر جوانه جو به مالت
 • پودر جوانه جو نالی
 • پودر جوانه جو شاد
 • پودر جوانه جو ویسر

در صورتی که شما هم تولیدکننده پودر جوانه جو هستید می توانید نام برند خود را از طریق پیامک و یا پر کردن فرم موجود در بخش تماس با ما برای ما ارسال کنید تا در لیست عرضه کننده های پودر جوانه جو ایران قرار گیرد.

خواص پودر جوانه جو

 1. سرشار از ویتامین ها، آمینو اسیدها، مواد معدنی و آنزیم های مختلف
 2. حاوی فیبر و سبوس بوده و زود هضم می باشد و سیستم گوارش را بهبود می بخشد.
 3. تقویت طحال و لوزالمعده
 4. کاهش کلسترون خون در صورت مصرف مداوم و منظم
 5. خونساز و مفید در درمان کم خونی و فقر آهن
 6. به دلیل دارا بودن مقادیر زیاد منیزیم، پتاسیم و کلروفیل برای قلب بسیار مفید است.
 7. منبع غذایی با ارزش و موثر در سلامتی

ارزش غذایی پودر جوانه جو

ارزش غذایی پودر جو جوانه زده و کالری پودر جوانه جو را می توانید در جدول اطلاعات تغذیه ای پودر جوانه ی جو در زیر مشاهده فرمایید.

ارزش غذایی پودر جوانه جو

این اطلاعات تغذیه ای مربوط به پودر جوانه جو آفتاب می باشد.

پودر جوانه جو برای چاقی

پودر جوانه جو برای چاقی، چاقی صورت، چاقی کودکان، بدنسازی و همچنین پودر جوانه ی جو برای لاغری بسیار موثر بوده و اغلب همراه پودر جوانه گندم نیز استفاده می گردد.

پودر جوانه جو برای چاقی را نیم ساعت بعد از غذا استفاده کنید. در اکثر منابع 10 دقیقه بعد از غذا ذکر شده است، اما به جهت اثر بخشی بهتر و جلوگیری از مشکلات گوارشی بهتر است نیم ساعت بعد از غذا مصرف گردد.

خرید پودر جوانه جو بسته بندی 200 گرمی

خرید پودر جوانه جو بسته بندی 200 گرمی مورد نیاز عطاری ها، سوپرمارکت ها و مراکز پخش با قیمت ارزان و مناسب از طریق این سایت امکان پذیر است.

قیمت پودر جوانه جو

قیمت پودر جوانه جو بسته بندی 200 گرمی، برند دارچینک در مهرماه 97 را در تصویر بالا مشاهده می فرمایید. جهت ثبت سفارش ارزان و عمده این محصول، همین حالا با کارشناسان فروش مجموعه ما ارتباط بگیرید و اقدام به ثبت سفارش خود نمایید.

تماس با ما