مرکز فروش عمده پودر جوانه نخود

پودر جوانه نخود محصولی شگفت انگیز برای جایگزین کردن با انواع مکمل های شیمیایی است. این پودر گیاهی به صورت عمده در فروشگاه ها و مرکز پخش و توزیع به فروش می رسد.
فیبر، کلسیم، آهن، پروتئین، فسفر، پتاسیم و نشاسته، همگی مواد معدنی موجود در نخود می باشند. این دانه گیاهی کوچک به تنهایی قادر به تامین انواع ویتامین ها و مواد مغذی مورد نیاز بدن در طول روز است.
توجه کنید که اگر قادر به خوردن نخود پخته شده نیستید، می توانید فرآورده های آن یعنی جوانه نخود و پودر جوانه آن را جایگزین نمایید.
این دو محصول تمام خواص و فواید گیاه نخود را به همراه دارند و هضم آنها نیز سریع تر صورت می گیرد. از سوی دیگر می توانید پودر نخود را در انواع نوشیدنی ها حل کرده و در هر زمان آن را مصرف کنید.

پودر جوانه نخود

خواص شگفت انگیز پودر جوانه نخود

انواع جوانه ها منبع غنی از ویتامین های گروه D و B هستند. مصرف این فرآورده ها نسبت به دانه های آنها به مراتب آسان تر بوده و معمولاً تمامی خواص آنها را نیز به همراه دارند.
به همین علت اکثر کارشناسان تغذیه توصیه می کنند که جهت تامین انرژی پودرها و جوانه های غلات را جایگزین دیگر مواد غذایی نیمه آماده و صنعتی کنید.
در این میان باید به پودر به دست آمده از جوانه نخود اشاره نمود که در میان دیگر دانه ها، خواص بیشتری دارد. در مورد خواص این پودر شگفت انگیز باید به موارد زیر اشاره نمود:

  • تقویت انرژی روزانه بدن
  • تقویت قوای جنسی
  • ضدعفونی کننده قوی
  • تقویت معده و دستگاه گوارش
  • ادرار آور
  • تقویت استخوان ها
  • کمک به رشد کودکان
  • مناسب برای ورزشکاران

با این اوصاف هر فرد در هر رده سنی و بدون محدودیت می تواند از جوانه و پودر این دانه استفاده و نهایت بهره را ببرد.

پودر جوانه نخود

فروشگاه جوانه و پودر نخود درجه یک

پودرهای ارگانیک نخود که از جوانه ها و دانه های نخود به دست می آیند اغلب بسته بندی شده هستند.
با این وجود باید از کیفیت و خلوص این محصول اطمینان حاصل کنید. نمونه های باکیفیت را می توانید از شکل ظاهری یعنی رنگ و عطر و بوی آن تشخصی دهید.
نوع بسته بندی نیز خود بیانگر کیفیت و استاندارد بودن محصول می باشد. در حد امکان از خرید نمونه های فله ای موجود در فروشگاه ها خودداری کنید.
امروزه بهترین نوع پودر جوانه نخود به صورت بسته بندی و با برندهای معتبر در فروشگاه های آنلاین قابل تهیه هستند.

فروش عمده انواع پودر جوانه حبوبات

طی سالهای اخیر فرهنگ مصرف انواع پودر جوانه حبوبات رو به گسترش رفته است. همین امر نیز موجبات افزایش حجم تولید این محصولات توسط شرکت های مربوطه شده است.
در بازار فروش عمده پودرهای حبوبات و غلات همواره توسط نمایندگان پخش و توزیع صورت می گیرد. البته برخی شرکت ها اقدام به عرضه نمونه های فله و تولید شده به شیوه های غیر استاندارد نیز می نمایند.
بنابراین شناخت مرکز فروش معتبر جوانه های و پودرهای خوراکی ارگانیک با برندهای معتبر اهمیت ویژه ای دارد.
مشاوران فروش آنلاین و شبکه های پخش اینترنتی می توانند بهترین نوع این محصولات را به خریداران عمده عرضه نمایند.

تماس با ما