فروش عمده پودر جوانه گندم فله با قیمت مناسب

فروش عمده پودر جوانه گندم فله ای با قیمتی مناسب و ارزان در وزن های به سفارشی و نیاز مشتری، 10، 20، 25 و 50 کیلویی توسط مرکز خرید و فروش جوانه های خوراکی ایران امکان پذیر شد. قبل از خرید اصلی و عمده خود برای تهیه نمونه، می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

مرغوبترین، با کیفیت ترین محصول عمده درجه یک و اصل را می توانید به صورت اینترنتی و مستقیم از طریق این سایت خریداری نمایید. برای اطمینان و تضمین بیشتر خرید خود، می توانید نمونه ای از پودر جوانه گندم را تهیه نموده و قبل از خرید اصلی خود آزمایشی استفاد کنید. تهیه پودر جوانه گندم عمده و فله، با قیمت مناسب در وزن های سفارشی امکان پذیر می باشد.

دسته بندی پودر جوانه گندم

پودر جوانه گندم از لحاظ نحوه آسیاب به دو نوع تقسیم می شود.

  1. پودر جوانه گندم نرم
  2. پودر جوانه گندم زبر

پودر جوانه گندم

عطاری ها و فروشگاه های معتبر شهرهای بزرگ از نوع نرم پودر جوانه گندم استفاده می نمایند. ممکن است واژه جوانه گندم کوبیده و جوانه گندم نکوبیده را در بازار مواجه شوید که مربوط به جوانه گندم خشک می باشد و بعضا برخی از آن استفاده می کنند.

خریداران عمده پودر جوانه گندم فله ای در بازار

خریداران عمده پودر جوانه گندم فله ای در بازار چه کسانی هستند؟خرید عمده و فله این محصول توسط چه صنایعی صورت می گیرد؟ و موارد استفاده آن برای آنها چه می باشد.

  • کارخانجات صنایع غذایی جهت پخت کیک، کلوچه، شیرینی، حلوا و غذای کودک
  • کارخانجات ساخت محصولات آرایشی و بهداشتی و سلامت
  • کارگاه و تولیدکنندگان سمنو
  • شرکت های بسته بندی مواد غذایی و خشکبار
  • مکمل ورزشی
  • شرکت های پخش خشکبار

فروش عمده پودر جوانه گندم

کلید فروش عمده پودر جوانه گندم فله

مهمترین سوال های خریداران عمده و فله پودر جوانه گندم، مربوط به مجوزهای تولید این محصول می باشد. این مرکز مرغوبترین پودر جوانه گندم اصل را که توسط دستگاه های صنعتی جوانه ساز و دارای مجوز از سازمان غذا و دارو (سیب سلامت) و جهاد کشاورزی می باشد را به مشتریان خود عرضه می نماید. ارسال به سراسر کشور و در اوزان مختلف سفارشی و بر اساس نیاز شما امکان پذیر می باشد.

منبع: ijavaneh.ir

تماس با ما